Як оформляється перший кредит

Процес оформлення заявки для отримання фінансової допомоги максимально спрощений та займає лише декілька хвилин. Від клієнта не потрібно збирати документи, залучати поручителыв чи використовувати заставу. Оформити кредит можна не тільки в офісі компанії, але віддалено за допомогою інтернет з'єднання.

Заповнити анкету

Перше, що необхідно зробити, це ознайомитися з правилами сервісу та залишити заявку. Для цього необхідно внести в анкету свої ПІБ, а також дані про номер телефона та електронної пошти.

Внесіть паспортні дані

Друге, знадобиться внести особисті паспортні дані, при внесенні яких необхідно проявити максимальну увагу, так як надані відомості мають бути коректними.

Визначіть умови кредиту

Третє, знадобиться внести особисті паспортні дані, при внесенні яких необхідно проявити максимальну увагу, так як надані відомості мають бути коректними.

Способи переказу кредиту
Переказом
На гаманець
Н карту
Готівкою
На рахунок
Порада 1

Під час заповнення анкети необхідно вказати тільки достовірну інформацію. При використанні недостовірної інформації ймовірність відмови в отриманні кредиту багаторазово збільшується. За рахунок використання достовірних даних людина не тільки отримує доступ до кредитних коштів, але і до особистої кредитної історії.

Порада 2

Немає сенсу ігнорувати службу технічної підтримки. Спеціалісти сервісу завжди грамотно нададуть відповіді на поставлені запитання, допоможуть пройти реєстрацію, оформити кредит, а також проінформують про особливості мікрокредитування. Пам'ятайте, що Ваше звернення за кредитом в MAZILLA вдруге буде набагато швидшим та зручним.