Дізнайтеся більше про отримання грошей онлайн

Наші переваги
Персоналізований сервіс
Пройдіть реєстрацію на проекті і отримаєте доступ до особистого кабінету користувача. Пропозиція в особистому кабінеті генерується на основі системного скорингу і є персональним для кожного клієнта.
Високий рівень безпеки
Вкажіть в анкеті актуальну і достовірну інформацію, і будьте впевнені в безпеці своїх даних. Алгоритми сервісу обробляють анкету в автоматичному режимі, без втручання людини. Сертифікат безпеки сайту регулярно оновлюється.
Результат для кожного клієнта
Особистий кабінет влаштований таким чином, що кожен клієнт сервісу отримує індивідуальну пропозицію незалежно від наявності \ стану кредитної історії.
Уважна служба підтримки
Якщо ви хочете отримати гроші за допомогою сервісу MAZILLA, але щось не вийдуть, зверніться в службу підтримки. Фахівець допоможе вирішити вашу проблему в найкоротші терміни.
image
Популярні статті
Механіка роботи сервісу MAZILLA проста і зрозуміла
image
Якщо ви хочете отримати позику, кредит або кредитну карту, вам потрібно заповнити коротку анкету, вказавши свої контактні і паспортні дані. Сервіс відправить лист для підтвердження заявки і СМС-повідомлення на ваш мобільний телефон. Таким чином ви отримаєте доступ до особистого кабінету на сайті. Сервіс в автоматичному режимі обробить надану інформацію і згенерує для вас персональну програму кредитування. Також ви зможете дізнатися рейтинг вашого фінансового здоров'я. Оплатити послугу ви зможете своєю банківською картою в особистому кабінеті через форму оплати.
Отримати гроші
image